Villa Valentino
Villa Valentino
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Susi
Villa Susi
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Graziella
Residence Graziella
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Solaris
Villa Solaris
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Lucrezia
Residence Lucrezia
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Solmare
Villaggio Solmare
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 900 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 105 080Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Corallo
Residence Corallo
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 800 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 105 080Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Pini
Residence Pini
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 99 900Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Adriana
Villa Adriana
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 99 900Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
