Villa Valentino
Villa Valentino
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Susi
Villa Susi
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Solaris
Villa Solaris
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Graziella
Residence Graziella
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Lucrezia
Residence Lucrezia
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Adriana Salici
Villa Adriana Salici
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Sporting
Villaggio Sporting
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Wally
Villa Wally
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Milena
Villa Milena
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
