Villa Sandra Milano
Villa Sandra Milano
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 177 600Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Delta
Residence Delta
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 156 880Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Mairen
Residence Mairen
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 133 570Ft (apartman/szoba | 2/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Germana
Residence Germana
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 550 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 125 800Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Mediterraneo
Villaggio Mediterraneo
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 125 800Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Calla
Villa Calla
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 125 800Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Cinzia
Villa Cinzia
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 125 800Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Cortina
Condominio Cortina
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 125 800Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Matilde
Villa Matilde
| Helyszín: | Veneto Rosolina |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 125 800Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Beta
Villa Beta
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 118 030Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
