Residence Germana
Residence Germana
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 550 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villaggio Mediterraneo
Villaggio Mediterraneo
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 600 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba | 6/trilo) | Zobraziť ponuku |
Villa Calla
Villa Calla
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Acquamarina
Residence Acquamarina
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 600 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Cinzia
Villa Cinzia
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Condominio Cortina
Condominio Cortina
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 250 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Matilde
Villa Matilde
| Lokalita: | Benátsko Rosolina |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Mairen
Residence Mairen
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 300 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 361€ (apartmán/izba | 2/mono) | Zobraziť ponuku |
Residence Delta
Residence Delta
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 424€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Sandra Milano
Villa Sandra Milano
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 400 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 480€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
