Villa Adriana
Villa Adriana
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 100 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 270€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Pini
Residence Pini
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 350 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 270€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villaggio Solmare
Villaggio Solmare
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 900 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 284€ (apartmán/izba | 4/bilo) | Zobraziť ponuku |
Residence Corallo
Residence Corallo
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 800 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 284€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Solaris
Villa Solaris
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 450 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 298€ (apartmán/izba | 4/bilo) | Zobraziť ponuku |
Residence Lucrezia
Residence Lucrezia
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 400 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 298€ (apartmán/izba | 5/bilo) | Zobraziť ponuku |
Villaggio Sporting
Villaggio Sporting
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 400 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 298€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Valentino
Villa Valentino
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 250 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 298€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Susi
Villa Susi
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 400 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 298€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Graziella
Residence Graziella
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 298€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
