Residence Germana
Residence Germana
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 550 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 340€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Beta
Villa Beta
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 250 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 319€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Daniela
Villa Daniela
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 350 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | od 319€ (apartmán/izba | 4/bilo) | Zobraziť ponuku |
Villa Lorenza
Villa Lorenza
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 350 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 319€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Renzo
Villa Renzo
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 305€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Residence Lucia
Residence Lucia
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 750 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 305€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Mariateresa
Villa Mariateresa
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 305€ (apartmán/izba | 4/trilo) | Zobraziť ponuku |
Villa Wally
Villa Wally
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 300 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 305€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
Villa Debora
Villa Debora
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 200 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | od 305€ (apartmán/izba | 5/trilo) | Zobraziť ponuku |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytovania: | Apartmán |
| Vzdialenosť od pláže: | 500 m |
| Cena zahŕňa: | nájom, Spotreba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 305€ (apartmán/izba) | Zobraziť ponuku |
