Villa Renzo
Villa Renzo
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Lucia
Residence Lucia
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 750 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Mariateresa
Villa Mariateresa
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba | 4/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Wally
Villa Wally
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Debora
Villa Debora
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Beta
Villa Beta
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 118 030Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Sandra Trieste
Villa Sandra Trieste
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 118 030Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Daniela
Villa Daniela
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | tól 118 030Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Lorenza
Villa Lorenza
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Bérlet, Közüzemi díjak |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | tól 118 030Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
