Villaggio Sporting
Villaggio Sporting
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Valentino
Villa Valentino
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 250 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Susi
Villa Susi
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Residence Graziella
Residence Graziella
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Solaris
Villa Solaris
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 450 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses | 4/bilo) | Vis indkvartering |
Villaggio Solmare
Villaggio Solmare
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 900 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 116DKK (lejlighed/værelses | 4/bilo) | Vis indkvartering |
Residence Corallo
Residence Corallo
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 800 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 116DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Adriana
Villa Adriana
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 100 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 012DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Residence Pini
Residence Pini
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 350 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 012DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
