Villa Susi
Villa Susi
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Residence Graziella
Residence Graziella
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Solaris
Villa Solaris
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 450 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses | 4/bilo) | Vis indkvartering |
Residence Lucrezia
Residence Lucrezia
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses | 5/bilo) | Vis indkvartering |
Villa Adriana Salici
Villa Adriana Salici
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 450 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses | 4/bilo) | Vis indkvartering |
Villaggio Sporting
Villaggio Sporting
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Valentino
Villa Valentino
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 250 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 220DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Milena
Villa Milena
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 200 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses | 5/trilo) | Vis indkvartering |
Villa Renzo
Villa Renzo
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, Indkvartering |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
