Villa Debora
Villa Debora
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 200 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses | 5/trilo) | Vis indkvartering |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Renzo
Villa Renzo
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Residence Lucia
Residence Lucia
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 750 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Mariateresa
Villa Mariateresa
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses | 4/trilo) | Vis indkvartering |
Villa Wally
Villa Wally
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 300 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 272DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Beta
Villa Beta
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 250 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 377DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Daniela
Villa Daniela
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 350 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | fra 2 377DKK (lejlighed/værelses | 4/bilo) | Vis indkvartering |
Villa Lorenza
Villa Lorenza
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 350 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 377DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Residence Germana
Residence Germana
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 550 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 533DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
