Villa Sandra Milano
Villa Sandra Milano
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 576DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Residence Delta
Residence Delta
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 159DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Residence Mairen
Residence Mairen
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 300 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 689DKK (lejlighed/værelses | 2/mono) | Vis indkvartering |
Residence Germana
Residence Germana
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 550 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 533DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villaggio Mediterraneo
Villaggio Mediterraneo
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 600 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 533DKK (lejlighed/værelses | 6/trilo) | Vis indkvartering |
Villa Calla
Villa Calla
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 533DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Cinzia
Villa Cinzia
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 533DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Condominio Cortina
Condominio Cortina
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 250 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 533DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Matilde
Villa Matilde
| Location: | Veneto Rosolina |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 500 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 533DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
Villa Beta
Villa Beta
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 250 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 2 377DKK (lejlighed/værelses) | Vis indkvartering |
