Residence Acquamarina
Residence Acquamarina
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 600 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 479zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Calla
Villa Calla
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 479zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Cinzia
Villa Cinzia
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 479zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Condominio Cortina
Condominio Cortina
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 250 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 479zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Matilde
Villa Matilde
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 479zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Residence Germana
Residence Germana
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 550 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 479zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villaggio Mediterraneo
Villaggio Mediterraneo
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 600 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 479zł (apartament/zakwaterowanie | 6/trilo) | Pokaż zakwaterowanie |
Residence Mairen
Residence Mairen
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 300 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 570zł (apartament/zakwaterowanie | 2/mono) | Pokaż zakwaterowanie |
Residence Delta
Residence Delta
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 844zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Sandra Milano
Villa Sandra Milano
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 400 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 2 088zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
