Villa Renzo
Villa Renzo
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 327zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Residence Lucia
Residence Lucia
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 750 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 327zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Mariateresa
Villa Mariateresa
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 327zł (apartament/zakwaterowanie | 4/trilo) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Wally
Villa Wally
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 300 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 327zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Debora
Villa Debora
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 200 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | od 1 327zł (apartament/zakwaterowanie | 5/trilo) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 327zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Beta
Villa Beta
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 250 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 388zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Sandra Trieste
Villa Sandra Trieste
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Aparthotel |
| Odległość od plaży: | 250 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 388zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Daniela
Villa Daniela
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 350 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | od 1 388zł (apartament/zakwaterowanie | 4/bilo) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Lorenza
Villa Lorenza
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 350 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 388zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
