Villaggio Sporting
Villaggio Sporting
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Lucrezia
Residence Lucrezia
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 110 260Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Lucia
Residence Lucia
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 750 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Mariateresa
Villa Mariateresa
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba | 4/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 112 850Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Lorenza
Villa Lorenza
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 118 030Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Mediterraneo
Villaggio Mediterraneo
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 125 800Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Delta
Residence Delta
| Helyszín: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 156 880Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
