Villa Mariateresa
Villa Mariateresa
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 305 € (apartment/room | 4/trilo) | Show accommodation |
Villa Wally
Villa Wally
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 300 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 305 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 305 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Lorenza
Villa Lorenza
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 350 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 319 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Daniela
Villa Daniela
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 350 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 319 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Villa Ornella
Villa Ornella
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 350 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Calla
Villa Calla
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villaggio Mediterraneo
Villaggio Mediterraneo
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 600 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room | 6/trilo) | Show accommodation |
Villa Cinzia
Villa Cinzia
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Marisa
Villa Marisa
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 400 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
