Villa Renzo
Villa Renzo
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 420Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Residence Lucia
Residence Lucia
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 750 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 420Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Mariateresa
Villa Mariateresa
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 420Kč (apartmán/pokoj | 4/trilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Wally
Villa Wally
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 420Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Debora
Villa Debora
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 420Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Roswal
Villa Roswal
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 420Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Beta
Villa Beta
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 840Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Sandra Trieste
Villa Sandra Trieste
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Aparthotel |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 840Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Daniela
Villa Daniela
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | od 7 840Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Lorenza
Villa Lorenza
| Lokalita: | Benátsko Rosolina Rosolina Mare |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 840Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
