Residence Pini
Residence Pini
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 350 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 175zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Adriana
Villa Adriana
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 100 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 175zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villaggio Solmare
Villaggio Solmare
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 900 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 235zł (apartament/zakwaterowanie | 4/bilo) | Pokaż zakwaterowanie |
Residence Corallo
Residence Corallo
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 800 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 235zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Valentino
Villa Valentino
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 250 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 296zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Susi
Villa Susi
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 400 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 296zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Residence Graziella
Residence Graziella
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 500 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 296zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
Villa Solaris
Villa Solaris
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 450 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 296zł (apartament/zakwaterowanie | 4/bilo) | Pokaż zakwaterowanie |
Residence Lucrezia
Residence Lucrezia
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 400 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 296zł (apartament/zakwaterowanie | 5/bilo) | Pokaż zakwaterowanie |
Villaggio Sporting
Villaggio Sporting
| Lokalizacja: | Wenecja Euganejska Rosolina Rosolina Mare |
| Typ zakwaterowania: | Apartament |
| Odległość od plaży: | 400 m |
| Cena zawiera: | Media, wynajem |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 1 296zł (apartament/zakwaterowanie) | Pokaż zakwaterowanie |
