Villa Sandra Milano
Villa Sandra Milano
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 400 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 480 € (apartment/room) | Show accommodation |
Ville Maria
Ville Maria
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 250 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 480 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villaggio Rosolina Mare Club
Villaggio Rosolina Mare Club
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 10 m |
| Price includes: | Accommodation, Air conditioning, Beach service, Parking, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 427 € (apartment/room | 4/trilo) | Show accommodation |
Residence Delta
Residence Delta
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 424 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Calla
Villa Calla
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villaggio Mediterraneo
Villaggio Mediterraneo
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 600 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room | 6/trilo) | Show accommodation |
Villa Cinzia
Villa Cinzia
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Marisa
Villa Marisa
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 400 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
Residence Acquamarina
Residence Acquamarina
| Location: | Veneto Rosolina Rosolina Mare |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 600 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Matilde
Villa Matilde
| Location: | Veneto Rosolina |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Accommodation, Utilities |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | from 340 € (apartment/room) | Show accommodation |
